بهترین دانشگاه های اسپانیا در 2018

*دانشگاه Pompeu Fabra University است.این دانشگاه در سال 1990 در بارسلونا تاسیس شد.تخصص این دانشگاه در علوم اجتماعی و علوم انسانی، علوم زندگی و تندرستی، ارتباطات و ICT است.
ICT: Information & communication Technology

زبان رسمی این دانشگاه، زبان
کاتالونیایی است.دانشجویانی که این زبان را یاد میگیرند، به فرصت های خوبی در بارسلونا و اطراف
Pompeu Fabra
دست پیدا می کنند.

*دانشگاه بعدی،
Autonomous University of
Barcelona
(دانشگاه مستقل بارسلونا ) است.
این دانشگاه 87 مدرک لیسانس ، 315 مدرک ارشد و 68 مدرک دکترا در زمینه های مختلف آموزشی ارائه می دهد. این دانشگاه به علت داشتن کیفیت عالی پر تحقیقات و تدریس مشهور است.این دانشگاه در مکانی واقع شده است که فقط 25 دقیقه با وسایل حمل و نقل عمومی تا مرکز شهر بارسلونا فاصله دارد.
این دانشگاه دارای 13 دانشکده شامل زیست شناسی ، ارتباطات ، هنر و علوم انسانی،علوم پزشکی،ترجمه‌ی همزمان و ترجمه ی مکتوب می باشد.

بسیاری از رشته ها مانند مدیریت کسب و کار ، اقتصاد و گردشگری کاملا به زبان انگیلیسی ارائه می‌شود ولی رشته های دیگر فقط موضوعات به زبان انگلیسی ارائه می شود.

*سومین دانشگاه برتر اسپانیایی که در شهر بارسلونا واقع شده است ،دانشگاه بارسلونا است.
این دانشگاه یکی از بزرگترین دانشگاه ها در اسپانیا است و هر ساله پذیرای دانشجویان از اسپانیا و سر تا سر دنیا می باشد. در این دانشگاه ، 73 واحد در مقطع کارشناسی، بیش از 140 واحد رسمی در مقطع ارشد،بیش از 400 واحد درسی ویژه ی دانشگاه بارسلونا در مقطع ارشد و 48 برنامه برای دکتری وجود دارد.
2 واحد درسی : کسب و کار بین المللی و مطالعات انگیلیسی، کاملا به زبان انگیلیسی ارائه می‌شود و 5 واحد آن تا حدی به زبان انگیلیسی ارائه می‌شود.

*دانشگاه بعدی، دانشگاه NAVARRA است. این دانشگاه غیرانتفاعی خصوصی است. در سال 1952 تاسیس شد. این دانشگاه اوایل به عنوان مدرسه ی حقوق شروع به فعالیت کرد و الان دارای 14 دانشکده ،2 دپارتمان وابسته به دانشگاه، 17 موسسه و یک مدرسه ی کسب و کار و موسسات دیگر می باشد.
دانشگاه NAVARRA بیش از 120 مدرک را ارائه می دهد. تمام واحدها شامل جنبه‌های الهیات می باشند.
این دانشگاه با دانشگاه های بین المللی مانند دانشگاه واشنگتن ،دانشگاه هنگ کنگ و … قرارداد دارد.

*دانشگاه بعدی
Autonomous University of Madrid
( دانشگاه مستقل مادرید) است.
این دانشگاه دارای 16 کافه و سلف، استخر های در فضای باز و فضای داخلی، مرکز پزشکی، زمین ورزشی، زمین والیبال کنار ساحل ، ایستگاه قطار و خدمات اتوبوس در همه ی محوطه ها می باشد.

برگرفته از سایت رسمی:

Www.TimesHigherEducation.com